36-ий Чемпіонат Європи з художньої гімнастики у Києві перенесений на 26-29 листопада

У співпраці з місцевими Організаційними комітетами та враховуючи поточну ситуацію з Covid-19 у Європі, Виконавчий комітет Європейського гімнастичного союзу погодився з новими пропозиціями щодо перенесення Чемпіонатів Європи 2020 року.

Чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики серед чоловіків відбудеться e Баку з 9 по 13 грудня 2020 року, після чого Чемпіонат зі спортивної гімнастики серед жінок з 17 по 20 грудня. Київ прийматиме Чемпіонат Європи з художньої гімнастики з 26 по 29 листопада. Формат змагань залишається таким же, як планувався спочатку, включаючи здобуття олімпійських кваліфікацій.

Президент Фарид Гаїбов пояснює: “Ці рішення приймалися з огляду на поточну інформацію, доступну для наших Національних федерацій, та з огляду на поточну ситуацію в Європі. На даний момент ми вважаємо, що можна організувати ці події восени. Разом з тим Європейський гімнастичний союз продовжить аналізувати ситуацію упродовж наступних місяців. Якщо ситуація у більш пізні терміни вже не буде вважатися достатньо безпечною, ми реагуватимемо відповідно. Здоров’я гімнасток, тренерів, глядачів залишається нашою основною турботою”.

Джерело: European Gymnastics

ПОДІЛИТИСЬ:
Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020