Вітальне слово

Ірина Дерюгіна
Президент Локального Оргкомітету
Віце Президент УФГ

Маю честь привітати всіх учасників 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики, який проходитиме з 21 по 24 травня 2020 року у Києві. Це найкращий час відвідати нашу столицю та по-справжньому насолодитися особливою атмосферою весни, краси та грації!

Київ — стародавня столиця України, Київської Русі, місто з історією, яка налічує понад півтори тисячі років, приймає Євро-2020 з художньої гімнастики.

Менш ніж за тридцять років незалежності України наша федерація організовувала такі значущі  спортивні події, як 20-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики (2004 р.), 32-й чемпіонат світу з художньої гімнастики (2013 р.), 24-ри Кубки Дерюгіної, Кубки світу та Гран-прі.

Лише за два місяці до Олімпійських ігор увага всього світу буде прикута до Євро-2020. Саме тут розігруватимуться останні ліцензії до Токіо-2020 – в індивідуальних виступах та групових вправах.  Київ-2020 назве імена не лише Чемпіонів Європи, а й головних претендентів на олімпійський п’єдестал.

В українській школі художньої гімнастики ми віримо, що спорт повинен відповідати духу часу і мінятися разом з оточуючим нас світом. Фокусуватися на головному, відкидаючи зайве. Зберігати та примножувати цінність людських відносин. Поважати мультикультурні особливості, зберігаючи національну ідентичність. Возвеличувати єдність тіла, волі та розуму – принципи, закладені в Олімпійській хартії.

Чемпіонат Європи – справжнє свято спорту, де запалюються нові зірки художньої гімнастики. І їхня слава не випадкова – це поєднання сили волі, таланту, відданості та багаторічної важкої праці. Це синергія гімнастки, тренера, вболівальників … Усіх вас! Разом, Ви запалюєте цей світ!

Ласкаво просимо до Києва-2020!

Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020