Активна підготовка до Чемпіонату Європи стартувала

Українська федерація гімнастики розпочала активну підготовку до проведення у Києві 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики. Це найбільша спортивна подія світового рівня, яка відбудеться в Україні у 2020 році.

Перше координаційне засідання за участю представників Європейського гімнастичного союзу (UEG) та локального оргкомітету (LOC) відбулося в Києві у суботу, 18 січня.

“На цьому етапі ми погодили найважливіші організаційні питання: це старт продажу квитків, акредитація делегацій, розміщення у Палаці спорту, телетрансляція Чемпіонату тощо”, – повідомила директор 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики Ольга Данько.

Перший віце-президент Української федерації гімнастики Ірина Дерюгіна зазначила, що за Чемпіонатом у Києві буде слідкувати весь світ, оскільки тут буде вирішуватися доля олімпійських чемпіонів. В українській столиці будуть розіграні останні ліцензії на Олімпійські ігри – в індивідуальних виступах та групових вправах.

“Ми робимо все можливе і неможливе для того, щоб провести змагання на достойному рівні, адже художня гімнастика – наш національний скарб і бренд України у світі”, – сказала Дерюгіна.

Змагання проходитимуть у Київському палаці спорту з 21 по 24 травня. Церемонія відкриття запланована на 21 травня. Очікується, що для участі у Чемпіонаті до Києва приїде 311 найсильніших спортсменок з 41 країни Європи.

В Україні офіційну трансляцію Чемпіонату Європи з художньої гімнастики забезпечать телеканали Інтер та НТН.

ПОДІЛИТИСЬ:
Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020