Чемпіонат Європи з художньої гімнастики транслюватимуть на платформі OLL.TV

Фінал Чемпіонату Європи з художньої гімнастики буде транслюватися на ефірному каналі Індиго TV, глядачі якого отримають доступ до перегляду важливої події на всіх платформах (Т2, супутник, отт-сервіси та кабельне телебачення), а повну версію і всі виступи збірної на Чемпіонаті Європи зможуть подивитися користувачі платформи OLL.TV.

“Гроші, які глядачі платять за перегляд контенту на платформі OLL.TV, використовуються не тільки для закупівлі готового розважального контенту, а й для підтримки важливих спортивних, культурних та соціальних подій та цілих галузей. До прикладу, коли глядач дивиться футбол на платних платформах, а не на піратських, він допомагає розвитку українського футболу, і фактично фінансує Українську Прем’єр-Лігу. OLL.TV планує підтримувати та транслювати визначні українські спортивні та культурні події, і Чемпіонат Європи з художньої гімнастики став наступним таким проектом після трансляції УПЛ. Завдяки взаємодії та спільному бажанню Федерації з художньої гімнастики України, OLL.TV, та EBU, трансляція цієї важливої для спортивного світу події стала можливою,” – зазначив Федір Гречанінов, директор зі стратегії та розвитку бізнесу “Медіа Групи Україна”.

“Сьогодні вже не потрібна окрема платформа, щоб створити продукт в рамках ефірного телебачення або на YouTube. Ми не хочемо робити те, що і так вже відбувається. В країні знімають 50 серіалів, і якщо  ми знімемо 51-й – це не цікаво для розвитку інших сфер. Платформа – це інший спосіб  споживання, інша екосистема. Її призначення – показувати продукт, який класичне ТВ не створить,” – уточнив він.

З 26 по 29 листопада у київському Палаці спорту відбудеться Чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Майже півтори сотні гімнасток з 23 країн розіграють 8 комплектів нагород.

ПОДІЛИТИСЬ:
Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020