Чемпіонка Олімпіади-1992 Олександра Тимошенко стане амбасадором Чемпіонату Європи у Києві

Амбасадором 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики, який відбудеться у травні 2020 року у Києві, стане олімпійська чемпіонка України Олександра Тимошенко.

Володарка олімпійського золота вже багато років живе у Відні, а з нагоди чемпіонату планує приїхати до рідного міста. Про це вона розповіла у своєму першому за останні роки інтерв’ю, яке було опубліковане в українському виданні “Дзеркало тижня”.

За її словами, свою місію вона бачить у тому, щоб робити цей спорт ще популярнішим. “Для безлічі людей їхні життя – сіра рутина, а такі види спорту прикрашають її. Тому сподіваюся, що багато-багато глядачів прийдуть подивитися на цю красу 21-24 травня у Київський палац спорту”, – сказала Тимошенко.

Тимошенко також розповіла, що в Австрійській федерації гімнастики вона входить до комітету, який допомагає збирати гроші для дітей, щоб розвивати художню гімнастику в цій країні.

Основна діяльність володарки золотої олімпійської медалі сьогодні пов’язана із бізнесом.

Олександра Тимошенко – найбільш титулована українська гімнастка. В її активі — золота і бронзова медалі Олімпійських ігор (Сеул-1988 і Барселона-1992). Схожого успіху вдалося досягти лише кільком гімнасткам за всю історію цього виду спорту. Її тренерами були Альбіна та Ірина Дерюгіни. Відразу після тріумфальної перемоги на Іграх у Барселоні Тимошенко оголосила про завершення спортивної кар’єри, а невдовзі поїхала за кордон.

ПОДІЛИТИСЬ:
Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020