Ліной Ашрам стала чемпіонкою Європи у багатоборстві в заключному дні турніру

Який захоплюючий фінал у цей останній день чемпіонату Європи! Одразу декілька гімнасток до останнього вели запеклу боротьбу за подіум. Битва за золото розгорнулася між ізраїльтянкою Ліной Ашрам та білорускою Аліною Гарнаско. Обидві гімнастки продемонстрували вражаючі виступи з різними предметами та загалом отримали однакові бали після чотирьох вправ – по 100.900. Проте після додаткових підрахувань, що стосувалися техніки та складності виконання, остаточне перше місце завоювала гімнастка з Ізраїлю.

Щодо бронзової медалі, то кілька гімнасток збергіали надію на подіум перед четвертою та останньою вправами, але саме білоруска Анастасія Салос виступила найкраще всіх. Вона приєднала на п’ядесталі до своєї партнерки по команді.

Останній неросійський чемпіон Європи з багатоборства виборював золоті нагороди ще у далекому 1997 роком, коли перемогла українка Олена Вітріченко.

Вітаємо медалістів!

1. Ліной Ашрам (Ізраїль) 100.900
2. Аліна Гарнасько (Білорусь) 100.900
3. Анастасія Салос (Білорусь) 96.500

Ознайомитись з повними результатами ви можете за цим посиланням.

На цьому завершується 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Велика подяка місцевому організаційному комітету, Українській федерації гімнастики та м. Києву за організацію та проведення заходу у коронавірусний час за найвищими стандартами. І звичайно, окрема подяка до всіх країн-учасниць. Ви робите цей світ яскравішим!

До зустрічі у Варні (Болгарія) з 9 по 13 червня наступного року!

ПОДІЛИТИСЬ:
Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020