У нашому логотипі все продумано до дрібниць – директор 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастки

Логотип 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики вийшов дуже простим і лаконічним. Водночас у цьому символі все продумано до дрібниць і він дуже вдало характеризує саму художню гімнастку. Про це розповіла директор 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики Ольга Данько.

Символ виконаний у п’яти кольорах олімпійських кілець. Така кольорова гама вказує про глибокий зв’язок художньої гімнастки з олімпійським рухом. А також нагадує, що ЧЄ з художньої гімнастики “Київ-2020” відбудеться всього за два місяці до Олімпіади у Токіо, і саме в українській столиці будуть розіграні останні олімпійські ліцензії.

У логотипі вгадуються 4 предмети художньої гімнастки – обруч, булави, стрічка і м’яч. Разом вони творять силует гімнастки. Завдяки цьому символ вийшов динамічним і витонченим – власне, як і сам вид спорту.

Символічним у лого став напис  “KУIV 2020”. Літера “Y” у ньому стилізована на старослов’янський манер “У”. Таким чином у логотипі підкреслюється славетна історія Києва, і водночас вказується перша буква у назві України.

“На перший погляд логотип здається дуже простим, але у ньому закладено надзвичайно багато смислів.

Подібно і з самою художньою гімнастикою: цей вид спорту тільки збоку може виглядати легким, а насправді він поєднує у собі надзвичайну силу волі та витривалість. Саме ці якості дозволяють гімнасткам боротися за право стати Чемпіонкою”, – наголосила Ольга Данько.

ПОДІЛИТИСЬ:
Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020