Травень 23, 2018

Україна прийме 36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики

Чемпіонат Європи з художньої гімнастики у 2020 році відбудеться в Києві. До змагань в українській столиці буде прикута увага всього світу, адже вони відбудуться за два місяці до Літніх Олімпійських ігор у Токіо (Японія). У Києві будуть розіграні останні ліцензії на Олімпіаду в індивідуальних та групових вправах з художньої гімнастики.

У травні 2019 року Президент Європейського гімнастичного союзу (UEG) Фарид Гаїбов передав Україні офіційний прапор Чемпіонату Європи з художньої гімнастики. Його прийняла Перший віце-президент Української федерації гімнастики Ірина Дерюгіна.

“Ми впевнені, що Чемпіонат Європи, який відбудеться в Києві, стане справжнім спортивним святом. Сотні гімнасток візьмуть участь у змаганнях. І напередодні Олімпійських ігор настрій спортсменок та вболівальників буде особливо схвильованим. Я більш ніж впевнена, що на київському чемпіонаті 2020 року запаляться нові зірки художньої гімнастики. З нашого боку ми, як організатори, обіцяємо делегаціям теплий прийом, а глядачам – незабутнє видовище,” – сказала Ірина Дерюгіна.

Європейська федерація вже вдруге визначила столицю України як місто проведення континентальної першості. Київ був господарем Чемпіонату Європи з художньої гімнастики у 2004 році, напередодні Олімпіади в Афінах (Греція).

У 2013 році Україна провела Чемпіонат світу з художньої гімнастики.

36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики пройде з 21 по 24 травня 2020 року у Палаці спорту в м. Київ.

ПОДІЛИТИСЬ:
Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020