Відбулося офіційне жеребкування Чемпіонату Європи 2020

13 вересня 2020 р. Європейський гімнастичний союз (European Gymnastics) та Місцевий організаційний комітет (LOC) 36-го Чемпіонату Європи з художньої гімнастики 2020 року провели офіційне жеребкування для визначення стартового порядку виступу гімнасток. Подія відбулася у Києві (Україна), у приміщенні Палацу Спорту, де з 10 по 13 вересня 2020 р. проходили 25-і ювілейні міжнародні змагання з художньої гімнастики серії Гран-прі “Кубок Дерюгіної 2020”.

У жеребкуванні взяли участь офіційні представники Європейського гімнастичного союзу: Президент Фарід Гаїбов та Генеральний директор Ліза Вортманн; а також член Технічного комітету з художньої гімнастики Європейського гімнастичного союзу та чемпіонка Олімпійських ігор 1988 року Марина Лобач, бронзова медалістка Олімпійських ігор 2016 року Ганна Різатдінова, головний тренер Національної збірної команди України з художної гімнастики Ірина Дерюгіна, Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт та Виконавчий директор ЧЄ-2020 Ольга Данько.

Таким чином, українські юніорки виступатимуть у потоці С під номером 13, збірна команда у групових вправах серед сеньйорок змагатиметься під номером 15. Індивідуальні гімнастки у дорослій віковій категорії (сеньйорки) братимуть участь у потоці B (11 номер) та A (8 номер).

Результати жеребкування див. тут.

ПОДІЛИТИСЬ:
Офіційна веб-сторінка чемпіонатів Європи з художньої гімнастики 2020